Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

Konsultacje nauczycieli

 

 

 

Konsultacje nauczycieli

 

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień konsultacji

Godziny

Miejsce konsultacji

 1

Bernacka Agnieszka

wtorek

1325

sala 11

 2

Bedronek Edyta

czwartek

855-940

pokój nauczycielski

 3

Bilski Andrzej

czwartek

855-940

pokój nauczycielski

 4

Brudniak Izabela

czwartek

950-1035

pokój nauczycielski

 5

Drewniak Robert

piątek

1035-1045

pokój nauczycielski

 6

Filipowicz Dorota

w godzinach pracy pedagoga szkolnego

 

gabinet pedagoga

 7

Fuhrman Jerzy

środa

1045-1130

pokój nauczycielski

 8

Gorlach Ewa

w godzinach pracy

 

sala 0

 9

Jadwiga Kujawa

poniedziałek

950 - 1035

pokój nauczycielski

 10

Ks. Kocaj Roman

czwartek

845 - 900

pokój nauczycielski

 11

Ks. Kołodziej Andrzej

Wtorek, czwartek

800 - 1230

 
 12

Lis Barbara

wtorek

1100 - 1145

świetlica

 13

Maruszak Barbara

wtorek

900-930

pokój nauczycielski

 14

Masztalerz Katarzyna

środa

1015-1035

pokój nauczycielski

 15

Mielech- Brodowicz Krystyna

środa

730 - 800

pokój nauczycielski

 16

Pieniążek Dorota

wtorek

1130 - 1200

pokój nauczycielski

 17

Sławiński Jerzy

wtorek

950 - 1035

pokój nauczycielski

 18

Sochacka Edyta

czwartek

1330 – 1400

sala 10

 19

Szular Joanna

czwartek

950 - 1035

sala 10

 20

Wyczawska Monika

poniedziałek

855 - 940

pokój nauczycielski

 21

Wołowiec Beata

piątek

1110 - 1140

pokój nauczycielski

 22

Zamorska Bernadetta

środa

1140 - 1225

4 b

 23

Zawadzki Michał

czwartek

950 - 1035

kantor wf

 

 

 

 


 

Konsultacje nauczycieli

 

w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień konsultacji

Godziny

Miejsce konsultacji

 1.

Bedronek Edyta

środa

1235-1320

Pokój nauczycielski

 2.

Bilski Andrzej

poniedziałek

945-1030

Pokój nauczycielski

 3.

Brudniak Izabela

Środa

1040-1125

Pokój nauczycielski

 4.

Filipowicz Dorota

Codziennie w godzinach pracy

 

Gabinet pedagoga

 5.

Fuhrman Jerzy

wtorek

850-935

Sala 14

 6.

Gorlach Ewa

piątek

945-1015

Sala zajęć „0”

 7.

Ks. Kocaj Roman

poniedziałek

1215-1230

Pokój nauczycielski

 8.

Ks. Kołodziej Andrzej

wtorek, czwartek

845-1130

Pokój nauczycielski

 9.

Lis Barbara

wtorek

1130-1215

Świetlica

 10.

Maruszak Barbara

wtorek

800-845

Sala 4c

 11.

Mielech- Brodowicz Krystyna

piątek

1210-1230

Pokój nauczycielski

 12.

Pieniążek Dorota

środa

900-935

Pokój nauczycielski

 13.

Sławiński Jerzy

poniedziałek

1040-1125

Pokój nauczycielski

 14.

Sochacka Edyta

wtorek

1200-1230

Pokój nauczycielski

 15.

Szular Joanna

poniedziałek

1235-1320

Pokój nauczycielski

 16.

Wilk Agata

wtorek

945-1030

Pokój nauczycielski

 17.

Wojtas Ewelina

wtorek

945-1030

Pokój nauczycielski

 18.

Zamorska Bernadetta

środa

850-935

Pokój nauczycielski

 19.

Zawadzki Michał

wtorek

1030-1125

Pokój nauczycielski

 

 

 

 

 


Konsultacje nauczycieli

W roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień konsultacji

Godziny

Miejsce konsultacji

 1.

mgr Ewa Gorlach

środa

1130-1200

sala klasy 0

2.

mgr Agata Wilk

środa

1040-1125

sala c

3.

mgr Barbara Maruszak

piątek

1200-1225

sala c

4.

mgr Bernadetta Zamorska

czwartek

850-935

 biblioteka
 5.

mgr Joanna Szular

piątek

1200-1215

sala 10

 6.

mgr Andrzej Bilski

środa

855-930

pokój nauczycielski

 7.

mgr Jerzy Sławiński

poniedziałek

945-1030

biblioteka

 8.

mgr Ewelina Wojtas

środa

945-1030

pokój nauczycielski, sala 13

 9.

mgr Krystyna Mielech- Brodowicz

wtorek

1010-1040

pokój nauczycielski

 10.

mgr Marzena Jaśkowiec

wtorek

1130-1215

biblioteka

 11.

mgr Jerzy Fuhrman

wtorek

850-935

sala 14

 12.

mgr Michał Zawadzki

piątek

800-845

 pokój nauczycieli wf
 13.

mgr Wojciech Jurkiewicz

piątek

845-1215

basen SP1

 14.

Ks. mgr Andrzej Kołodziej

wtorek, czwartek

800-1130

 pokój nauczycielski
 15.

Ks. mgr Roman Kocaj

poniedziałek

1400-1410

pokój nauczycielski

 16.

mgr Barbara Lis

poniedziałek

1100-1130

świetlica

 17.

mgr Dorota Filipowicz

codziennie w godzinach pracy pedagoga

 

gabinet pedagoga

 18.

mgr Lucyna Sławińska

w godzinach pracy biblioteki

 

biblioteka