Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

Aktualności

„NIKT NIE JEST BYLE JAKI. KAŻDY JEST JAKIŚ”

„NIKT NIE JEST BYLE JAKI. KAŻDY JEST JAKIŚ”

Leon Knabit OSB

 

Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 3

  im. Józefa Piłsudskiego w Przeworsku.

Czytaj więcej: „NIKT NIE JEST BYLE JAKI. KAŻDY JEST JAKIŚ”

Bezpieczne wakacje

Drodzy uczniowie zbliżają się wakacje, a z nimi czas zabawy i wycieczek rowerowych. Wiemy, że przepisy Ruchu Drogowego znacie, ale zdarza się wam coś zapomnieć.
Przypomnijcie sobie:

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi,

Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie!

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was.  Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem a nowa sytuacja pandemii COVID-19 wymusiła trudne dla nas wszystkich sytuacje związane z naszym bezpieczeństwem i zdalnym nauczaniem – mimo to, udało nam się podjąć i zrealizować wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań!

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra i piękna.

Pracownikom Administracji i Obsługi szkoły dziękuję za wsparcie, wytrwałość  zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków na swoich stanowiskach pracy.

Wam Drodzy Rodzice dziękuję za to, że podjęliście trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci! Wyrażam podziękowanie za włączenie się w realizację inicjatyw edukacyjnych i społecznych na rzecz szkoły, podjętą współpracę i wyrozumiałość podczas zdalnego nauczania.

Uczniom przekazuję gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły.

Wszystkim  życzę spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Mam nadzieję, że we wrześniu wszyscy spotkamy się w szkole pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

mgr Lidia Bułaś

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego w Przeworsku

Pismo Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela - zakończenie roku szkolnego 2019/2020

INFORMACJA O ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Przeworsku , mając na uwadze bezpieczeństwo i obecną sytuację lokalną związaną z epidemią COVID-19 informuje, iż rozdanie dyplomów dla kl. „0” i świadectw dla uczniów klas I-VII odbędzie się drogą elektroniczną poprzez dziennik elektroniczny. Rozdanie świadectw szkolnych przewidziane jest w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/21.

Uczniom kl. VIII świadectwa ukończenia szkoły rozdawane będą indywidualnie 26 czerwca 2020 r. od godz. 9.00 w szkole.