Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

Aktualności

Galeria 2021_22

  • praca w grupie 02praca w grupie 02
  • karta rowerowa 12karta rowerowa 12

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego w Przeworsku informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r.

Mając na uwadze trwający nadal czas epidemii Covid-19 rozpoczęcie roku szkolnego będzie miało charakter spotkań

uczniów z wychowawcami klas wg zamieszczonego poniżej harmonogramu i Procedur bezpieczeństwa funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 3 w Przeworsku oraz zasad obowiązujących w instytucjach użyteczności publicznej ( dystans społeczny, indywidualna osłona nosa i ust, dezynfekcja dłoni przy wejściu do budynku szkoły).

Czytaj więcej: Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

Zebrania organizacyjne dyrektora szkoły i wychowawców klas z rodzicami dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego w Przeworsku informuje, iż zebrania organizacyjne dyrektora szkoły i wychowawców klas z rodzicami dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2021/2022 odbędą się 31.08.2021 r. (wtorek) wg zamieszczonego poniżej  harmonogramu.

Mając na uwadze trwający nadal czas epidemii Covid-19 bardzo proszę o przybycie na spotkania po jednym rodzicu dziecka przyjętego do szkoły oraz zastosowanie się do  Procedur bezpieczeństwa funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 3 w Przeworsku i zasad obowiązujących w instytucjach użyteczności publicznej (dystans społeczny, indywidualna osłona nosa i ust, dezynfekcja dłoni przy wejściu do budynku szkoły).

Czytaj więcej: Zebrania organizacyjne dyrektora szkoły i wychowawców klas z rodzicami dzieci przyjętych do...

Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021

Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Przeworsku

Obecny rok szkolny dobiegł końca, nie był to zwyczajny czas nauki, ponieważ wszyscy musieli zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą edukację. Wszyscy pracowali wytrwale, zarówno społeczność szkolna, jak i rodzice. Wielkim zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją zostały pokonane przeciwności i można z dumą podkreślić, że ten rok szkolny kończy się  pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Czytaj więcej: Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 2020-2021

  25 czerwca był ważnym dniem dla dzieci rocznego przygotowania przedszkolnego. W zerówce odbyła się bowiem uroczystość pożegnania. Dzieci zaprezentowały program artystyczny,  wierszykami i piosenkami pożegnały Przedszkole.

Po części artystycznej przyszedł czas na oficjalne wręczenie dyplomów.  Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy w szczególny sposób  angażowali się w życie Oddziału Przedszkolnego oraz przyczynili się do budowania dobrego wizerunku naszej szkoły  w środowisku lokalnym. ( zdjęcia w galerii)

  • piknik kl 0 01piknik kl 0 01
  • zakonczenie kl 0 3zakonczenie kl 0 3