Archiwum sukcesów
- Szczegóły
- Poprawiono: środa, 30, październik 2019 21:29
- Opublikowano: poniedziałek, 18, kwiecień 2016 23:00
Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018
Ogólnopolska olimpiada „Memory Master” z j. angielskiego (2 wyróżnienia: Michalina Kępska i Mariola Wojtas kl.IV). (16.11.2017).
- Ogólnopolska olimpiada „Galileo” z j. angielskiego (wyróżnienie: Dawid Bachnacki kl. VII). (05.03.2018).
- Ogólnopolska olimpiada „Memory Master” z j. angielskiego (12.04.2018- 3 wyróżnienia: Michał Krupa i Mariola Wojtas kl. IV oraz Julia Rachwał kl. V ).
- Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka”- wyróżnienie Rafał Gondek kl. VII (marzec 2018).
- Podkarpacki Konkurs Pięknego czytania- wyróżnienie Michał Krupa kl. IV
- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke „Pragnąc tylko gwiazd” (23.02.2018): I miejsce Barbara Derewecka (kategoria piosenka kl. VI), II miejsce Miłosz Ziemiański (kategoria recytacja kl. VII), wyróżnienie: Aleksandra Uchman kl. VI oraz Małgorzata Drabik kl. VII (kategoria recytacja).
- 2 miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Turystycznym Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małek Ojczyzny- jakiej nie znacie"
- 3 miejsce Marcin Sławiński w kategorii szkół podstawowych w Konkursie pt. "Nasz gród i jego mieszkańcy "zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną
- Udział w XXV Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" - Centralny Zlot Laureatów- Puchar I miejsce i podziękowanie za udział i przygotowanie konkursu
- II miejsce Marcin Sławiński Teatr Maska w Rzeszowie- Konkurs "Piosenka o Zorro"
W I półroczu roku szkolnego 2016/2017 działał Uczniowski Klub Sportowy „Lider” pod kierownictwem p. mgr M. Zawadzkiego, którego działalność sprowadzała się do działalności statutowej (z braku środków finansowych).
II miejsce Amelii Wojtas w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem dowolnym
II miejsce Barbary Dereweckiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej w pływaniu stylem grzbietowym
III miejsce Michaliny Kępskiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem grzbietowym
udział uczniów w Zawodach Lekkoatletycznych Sportowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej na etapie Gminnym. (I miejsce na etapie gminnym Biegów przełajowych klas IV – Bartosz Kukulski i Dobek Klaudia)
- II Miejsce – Aleksandra Pieniążek kl. 0 w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”
- III Miejsce – Maja Krzyżanowska kl. III w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”
- Specjalna Nagroda Dyrektora Miejskie Biblioteki w Przeworsku dla Kingi Zamorskiej kl. II „a” w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”
- Wojewódzki Konkurs Krasomówczy VI miejsce
- Szkolny konkurs plastyczny „Idzie lasem Pani Jesień” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, II miejsce Wiktoria Cwynar kl. II a, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a
- Szkolny konkurs muzyczny „Jadą , jadą misie” I miejsce Gabriel Maj kl. „O”, III miejsce Zuzanna Stęchła Kl. „0”
- Szkolny konkurs plastyczny „Jadą, jadą misie” – II miejsce Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie Anita Niemiec kl. „0”, I miejsce Gabriela sawa kl. II a, Wiktoria Cwynar kl. III
- Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza choinka” wyróżnienie : Antonina Nowak, Kamila Obłoza, Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie : Mateusz Sławiński kl. IIa, Wiktoria Cwynar kl. II a, Aleksandra Cisek kl. II a, Nikola Górniak, kl. II a, Wiktoria Pieniążek kl. II a
- Szkolny konkurs kolęd „Hej kolęda, kolęda” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, Zuzanna Stęchła kl. „0”, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a
- Powiatowy Konkurs „Karmnik” – wyróżnienie Bartosz Kukulski kl. IV
W II półroczu roku szkolnego 2016/17 uczniowie reprezentowali szkołę w następujących konkursach:
Ogólnopolska Olimpiada „Galileo” – A. Niemiec kl. VI – wyróżnienie
Ogólnopolska Olimpiada „Memory Master” – Agnieszka Niemiec kl. VI laureat 2 st.
Julia Rachwał kl. IV laureat 3 st., Nikola Wojtas kl. IV – wyróżnienie, Dawid Bachnacki kl. VI wyróżnienie
Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR najlepszy wynik w szkole Jakub Wielgus kl. VI
Powiatowy konkurs matematyczny Mistrz Matematyki - VII miejsce Jakub Wielgus kl. VI
Wojewódzki Konkurs Literacki kartka z pamiętnika „Mój dzień z królową Jadwigą” – Marcin Sławiński laureat i miejsca
Wojewódzki konkurs krasomówczy – Małgorzata Drabik kl. VI – VI miejsce
Powiatowy Konkurs krasomówczy Poezji o Annie Jenke – Miłosz Ziemiański laureat, Aleksandra Uchman kl. V wyróżnienie, Małgorzata Drabik kl. VI wyróżnienie
Powiatowy konkurs wiedzy o Annie Jenke Małgorzata Drabik – wyróżnienie
Powiatowy konkurs logopedyczny „Trzeszczące wierszyki” – Mateusz Sławiński laureat i miejsca
Powiatowy konkurs ortograficzny Michał Krupa III miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny „W kierunku natury” – III miejsce Sroka Jakub kl. III
II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym chłopców 8x25m
III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt 8x25m
III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m - Kacper Starczewski kl. VI
II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem klasycznym na dystansie 50 m – Rafał Gondek kl. VI
II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m –Barbara Derewecka kl. VI
I miejsce w Pływaniu Indywidualnym na dystansie 25 m stylem dowolnym – Julia Drzystek kl. 0
Powiatowy konkurs przyrodniczy – 2x wyróżnienie
I miejsce scenariusz ekologiczny w obchodach Dnia Ziemi
II etap Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o nim” IV miejsce Małgorzata Drabik kl. VI
Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016
KONKURSY MATEMATYCZNE
Kuratoryjny Konkurs matematyczny – uczestnicy - 5 osób z klasy VI,
III Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – uczestnicy - 2 osoby,
Międzynarodowy Konkurs matematyczny KANGUR – uczestnicy - 3 osoby Jakub Wielgus – wyróżnienie,
Powiatowy Konkurs Matematyczny – Mistrz Matematyki – uczestnicy – 4 osoby.
KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO
XXXI Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych V miejsce Drabik Małgorzata kl. V
XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce Agnieszka Niemiec kl. V
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke Wyróżnienia - Pelc Patrycja, Stecko Dominika kl. VI
XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji o Annie Jenke I miejsce – Mateusz Ziemiański – kl . V Wyróżnienia – Aleksandra Uchman, k .IV, Drabik Małgorzat kl. V
KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Konkurs ogólnopolski „Memory Master” - 35 uczestników Wyróżnienie – Patrycja Pelc
Konkurs ogólnopolski „Galieo” - 15 uczestników , 1 laureat - Dawid Bachnacki
Konkurs ogólnopolski „Memory Master” 30 uczestników , 3 laureatów – Patrycja Pelc, Agnieszka Niemiec, Izabella Kowal. 2 wyróżnienia – Agnieszka Niemiec, Rafał Gondek
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – 1 uczestnik
Międzyszkolny Konkurs klas I – III z języka angielskiego – 2 uczestników
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - 4 uczestników.
KONKURSY Z PRZYRODY
Konkurs Ekologiczny – powiatowy „Eko- stworek” - Marcin Sławiński kl IV – wyróżnienie, Mateusz Sławiński – kl I – II miejsce,
XXXI Konkurs Krasomówczy - Dominika Stecko III miejsce kl VI
KONKURSY Z MUZYKI KLASY IV- VI
Szkolny Konkurs Kolęd I miejsce – Aleksandra Uchman kl. IV II miejsce – Barbara Derewecka - kl. IV III miejsce – Małgorzata Kot kl. IV Wyróżnienie – Dominika Pelc kl. V, Katarzyna Wach kl. VI
Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Niech kolęduje z nami cała ziemia” III miejsce Aleksandra Uchman, Barbara Derewecka, Małgorzata Kot
Szkolny Konkurs Wokalny „Wiosna z piosenką” I miejsce – Aleksandra Uchman kl. IV II miejsce Barbara Derwecka kl. IV, Izabella Hanula kl. IV
owiatowy Konkurs Pieśni Maryjnych „Z papieżem śpiewamy Maryi” II miejsce – Aleksandra Uchman
KONKURSY Z PLASTYKI KL IV- VI
Szkolny Konkurs Plastyczny „Skarby jesieni” – I miejsce – Fabian Storek kl. IV II miejsce – Małgorzata Kot kl. OV Wyróżnienie – Aleksandra Uchman, Amelia Wojtas, Marcin Sławiński – kl. IV
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabytki Powiatu Przeworskiego” Wyróżnienie – Marcin Sławiński
Szkolny konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” II miejsce Nikola Wojtas, Amelia Wojtas
Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla mamy” Mikołaj Haloszka – II miejsce
KONKURSY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Konkurs Międzyświetlicowy „Dary Pani Jesieni” - II miejsce Małgorzata Kukla, wyróżnienia : Wiktoria Cwynar, Sebastian Jarosz, Lena Dąbek, Kinga Jarosz, Wiktoria Pieniążek, Kinga Zamorska, Martyna Kot, Aleksandra Cisek.
Konkurs „Anioł pasterzom mówił” oraz na ozdobę świąteczną zorganizowanym przez Muzeum w Przeworsku - III miejsce Ewelina Kowal
KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I a
Szkolny konkurs plastyczny „Skarby jesieni” II miejsce - Agnieszka Gondek, Wyróżnienie – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek, Mateusz Sławiński,
Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Gwiazdka Śniegowa” I miejsce – Katarzyna Pysz, II miejsce – Wiktoria Cwynar, Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Agnieszka Gondek.
Szkolny konkurs wokalny „Wiosna z piosenką” Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek
Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla Mamy” Wyróżnienie – Wiktoria Pieniążek
KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I b
Szkolny konkurs „Skarby Pani Jesieni” miejsce 1 Kotlińska Marcelina
Międzyszkolny konkurs „Dary Pani Jesieni” – Międzyświetlicowy Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska wyróżnienie Jarosz Kinga
Szkolny „Konkurs Kolęd i Pastorałek” wyróżnienie Maj Oskar
Szkolny konkurs „Najpiękniejsza śnieżynka” miejsce 3 Kowal Julia
Klasowy konkurs „Wzorowy zeszyt do kaligrafii” miejsce 1 Stempak Aleksandra 2 Obłoza Natalia 3 Kotlińska Marcelina
Szkolny Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” wyróżnienie Julia Kowal
Międzyszkolny Konkurs techniczny „Najpiękniejsza palma wielkanocna” wyróżnienie Klasa IB
Szkolny Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” miejsce 2 Martyna Kot
Wojewódzki Konkurs plastyczny „Współcześni Rycerze św. Floriana” Nagroda specjalna JURY Klasa IB
KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA II
Międzyszkolny Konkurs ortograficzny – gramatyczny ( 3 uczestników ) II miejsce Krupa Michał III Wojtas Mariola
KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA III
Powiatowy Konkurs Logopedyczny „Trzeszczące wierszyki „ – laureatka Zuzanna Haloszka
Wiosna z piosenką – III miejsce – Inga Wojtas, III miejsce – Zuzanna Haloszka
Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” - I miejsce – Inga Wojtas III miejsce – Lena Dąbek, III miejsce – Barbara Stęchła, Wyróżnienie Julia Rachwał
KONKURSY SPORTOWE
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców III miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem dowolnym – II miejsce Jakub Kot
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem klasycznym – III miejsce Kinga Kud
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt III miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym chłopców III miejsce
Biegi przełajowe - liczba uczestników 8 I miejsce Jakub Śliwa
IV miejsce Wojtas Amelia, Pieczek Kamil
Czwórbój - liczba uczestników 10 II miejsce dziewczynki, II miejsce chłopcy
Zawody gminne w lekkoatletyce: skok w dal – II miejsce Seweryn Jagielik, III miejsce – Katarzyna Niemiec, bieg na 60 m IV miejsce - Mikołaj Krzyżanowski, V miejsce - Aleksandra Dziamara, bieg na 1000m I miejsce – Jakub Śliwa
Młodzieżowe Igrzyska Szkolne – IV miejsce w finale wojewódzkim w biegu na 1000 m Jakub Śliwa
Biegi przełajowe finał wojewódzki- VIII miejsce Jakub Śliwa
Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2013/2014
Opiekun p. Bernadetta Zamorska
„Nastroje jesieni”; „Współcześni Rycerze św. Floriana”; „Listy dla ziemi” Julia Kot wyróżnienie
Opiekun p. Lucyna Pochopień Wilk
Konkurs Powiatowy: Zabawka Moich dziadków: 1 miejsce Magdalena Galińska; 3 miejsce Kamil Potępa, wyróżnienia Karol Pustka, Aleksandra Uchman
Ogólnopolski Konkurs „O smoku w Lubinie” wyróżnienie Marcin Sławiński
Konkurs Dekanalny „Jan Paweł II św.” Małgorzata Kot 1 miejsce
Międzynarodowy konkurs „Wesołego Alleluja” Nagroda Rafał Wiśniowski
Wojewódzki konkurs Historie Dziadków 1 miejsce Dawid Łuczyk, 2 miejsce Zuzanna Kubas
Opiekun p. Agata Wilk
Międzyszkolny konkurs piosenki Maryjnej „Z papieżem śpiewamy Maryi” 2 miejsce Aleksandra Uchman
Opiekun p. Barbara Maruszak
Konkurs „Listy dla ziemi” wyróżnienie Weronika Jasz
Mistrz Ortografii 2 miejsce Agnieszka Niemiec
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny PENTEL-a laureatka Weronika Jasz
Opiekun p. Krystyna Mielech- Brodowicz
Międzyszkolny Konkurs „Podróż po krajach anglo- i niemiecko języcznych” 2 miejsce Agnieszka Niemiec
Opiekun p. Andrzej Bilski
Ogólnopolski weekend Polska biega 2 miejsce Weronika Jasz
Opiekun p. Jerzy Sławiński
„Listy do ziemi” 3 miejsce Nikola Potępa
Opiekun p. Dorota Filipowicz
Powiatowy konkurs „Trzymaj Formę- bądź aktywny” 1 miejsce Zuzanna Jarosz, 2 miejsce Natalia Karaś
Opiekun p. Alicja Biała
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Najciekawsza maska karnawałowa” 1 miejsce Izabela Hanula, 3 miejsce Lena Dobek, wyróżnienie Zuzanna Bachnacka
Ogólnopolski konkurs literacki „Jan Paweł II w naszych myślach, sercach i pamięci” podziękowanie Martyna Niemiec
Ogólnopolski konkurs „Jan Paweł II święty uśmiechnięty” wyróżnienie Lena Dobek
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zaczarowana kraina… Polskie bajki i legendy” podziękowania Maja Krzyżanowska, Martyna Niemiec
Ogólnopolski konkurs „Ozdoby wielkanocne” 3 miejsce Magdalena Galińska
Ogólnopolski konkurs „Mój dom maja mała ojczyzna” podziękowania Maja Krzyżanowska, Martyna Niemiec
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Okładka do ulubionej książki” wyróżnienia Lena Dobek, Zuzanna Bachnacka
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Europa naszym wspólnym domem” 1 miejsce praca grupowa w kategorii plakat; „Ocalić od zapomnienia- zabytki Unesco” 1 miejsce Sabina Czyrny
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moje miasto” wyróżnienie Maja Krzyżanowska
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja książeczka” podziękowanie Martyna Niemiec
Ogólnopolski konkurs „Moje największe marzenie” podziękowanie Martyna Niemiec
Opiekun p. Ewelina Wojtas
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas V- VI 5 miejsce Aleksandra Niemiec
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla klas V- VI „Panda” wyróżnienie Aleksandra Niemiec
Opiekun p. Joanna Szular
Międzyszkolny konkurs ortograficzny 3 miejsce Aleksandra Niemiec
Konkurs „Zbieram przysłowia, podania i pieśni- zadanie badawcze w roku Kolberga dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w oparciu o lekcje na wystawie
Wędrówki z Kolbergiem” wyróżnienie Nikola Potępa, Mikołaj Haloszka
Opiekun p. Marzena Jaśkowiec
Przeworski konkurs matematyczny 7 miejsce Aleksandra Niemiec
Powiatowy konkurs matematyczny „Mistrz matematyki 2014” 9 miejsce Aleksandra Niemiec
Opiekun p. Mariusz Siuśta
Powiatowy konkurs o Annie Jenke w kategorii plastycznej 3 miejsce Zuzanna Jarosz w kategorii Piosenka wyróżnienie Monika Wiśniowska
Powiatowy konkurs „Miejsce Powiatu Przeworskiego w Kraju i w Europie na przestrzeni dziejów” 3 miejsce Zuzanna Jarosz
Powiatowy konkurs „Życie i twórczość Mieczysława Karłowicza” 3 miejsce Monika Wiśniowska
Opiekun p. Michał Zawadzki
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu: chłopcy 3 miejsce, dziewczęta 3 miejsce
2 miejsce w pływaniu stylem grzbietowym Joanna Majcher
2 miejsce w pływaniu stylem dowolnym Wojciech Majcher
3 miejsce w pływaniu stylem grzbietowym Patrycja Pustka
Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2013/2014
Opiekun p. Agata Wilk
Konkurs plastyczny „Moje wspomnienia wigilii…” wyróżnienie Martyna Konieczny;
Międzyszkolny noworoczny konkurs kolęd i pastorałek wyróżnienie Michał Krupa
Opiekun p Lucyna Pochopień- Wilk
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nastroje jesieni” 3 miejsce Konrad Lis Wyr różnienie Sabina Czyrny.
Wojewódzki Konkurs Bezpieczne Wakacje 3 miejsce Barbara Derewecka Powiatowy Konkurs na Projekt kartki i ozdoby świątecznej 1 i 2 miejsce Amelia Wojtas, 2 miejsce Marcin Sławiński; 2 miejsce Karol Pustka; wyróżnienia: Klaudia Dobek, Aleksandra Uchman, Bartosz Scherer; nagroda przewodniczącej Jury Magdalena Galińska Noworoczny Opiekun p. Mariusz Siuśta
Konkurs Kolęd i Pastorałek wyróżnienie Monika Wiśniowska
Opiekun p. Ewelina Wojtas
Ogólnopolska Olimpiada Pionier z języka angielskiego wyróżnienie za 9 miejsce Aleksandra Niemiec
Opiekun p. Alicja Biała
Międzynarodowy Konkurs Bożonarodzeniowe rękodzieło 1 miejsce Maja Krzyżanowska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ozdoby choinkowe 3 miejsce Dawid Bachnacki
Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2012/2013
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem”
Laureatkami zostały trzy uczennice klasy III.
I miejsce zdobyła Katarzyna Wach
II miejsce zdobyła Patrycja Pelc
III miejsce zdobyła Nikola Potępa
Wszystkie prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Alicji Białej.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "WIEM CO JEM!"
Uczennica kl. III Nikola Potępa zajęła III miejsce, za wykazanie się wiedzą o zdrowym odżywianiu i zdolnościami artystycznymi.
Opiekunem była p. Alicja Biała.
KONKURS OGÓLNOPOLSKI „ZABAWNA KRAINA WIERSZY JULIANA TUWIMA”
Szymon Janusz z kl. I wykonał pracę półprzestrzenną do wiersza J. Tuwima – „ DWA WIATRY”, za którą zdobył I miejsce w tym konkursie. Opiekun p. Alicja Biała.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „CUDA - WIANKI, BARANKI, WYCINANKI I PISANKI”
Katarzyna Wach z kl. III zajęła II miejsce.
Opiekun p. Alicja Biała.
Gabriela Świętochowska z kl. VI zajęła I miejsce
Opiekun p. Dorota Filipowicz
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - „WIELKANOCNA KARTKA”
W kategorii nauczyciel – II miejsce zajęła p. Alicja Biała, za wykonanie kurpiowskiej kartki wielkanocnej.
KONKURS OGÓLNOPOLSKI – „WIELKANOCNE OZDOBY”
III miejsce zdobył Dawid Bachnacki, uczeń klasy II. Katarzyna Wach i Nikola Potępa - uczennice kl. III, zostały wyróżnione zaprace przestrzenne. Opiekunem uczniów była p. Alicja Biała.
Osiągnięcia uczniów klasy I za II semestr w roku szkolnym 2012/2013
Opiekun: Lucyna Pochopień- Wilk
Lp. |
data |
Rodzaj konkursu |
Zdobyte miejsce |
1 |
Kwiecień 2013 |
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na projekt kartki wielkanocnej |
Nagroda Grand Prix Barbara Derewecka |
2 |
Maj 2013 |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rycerze św. Floriana” |
Wyróżnienie Konrad Lis |
3 |
Maj 2013 |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o Kardynale Wyszyńskim |
III miejsce Karol Pustka Wyróżnienie Barbara Derewecka |
4 |
Czerwiec 2013 |
Ogólnopolski Konkurs plastyczny na projekt karty EKUZ organizowany przez NFZ w Warszawie |
Wyróżnienie Magdalena Galińska 20 nagród pocieszenia dla pozostałych uczniów |
5 |
Czerwiec 2013 |
Wojewódzki Konkurs plastyczny o historii dziadków |
I miejsce Konrad Pustka |
6 |
Czerwiec 2013 |
Międzynarodowy Konkurs plastyczny w Japonii |
Złoty medal: Barbara Derewecka Srebrny medal: Zuzanna Kubas Nagroda: Szymon Janusz Nagroda: Klaudia Dobek |
Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2012/2013
XV KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY „NASTROJE JESIENI” (22 listopad 2012r.) - w grupie wiekowej od 8 do 11 lat w kategorii fotografia Katarzyna Wach zajęła I miejsce (Opiekun mgr Alicja Biała).
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY- „STRACHY NA LACHY: DUSZKI, WRÓŻKI I CZARODZIEJE Z BAJEK” (29 listopada 2012r.) – Nikola Potępa, została wyróżniona (Opiekun mgr Alicja Biała).
KONKURS MIĘDZYŚWIETLICOWY – „PRZYLECIELI ANIELI” (grudzień) – Nikola Potępa zajęła II miejsce, wyróżnienie Patrycja Pelc z kl. III. (Opiekun mgr Alicja Biała)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI – „JESIENNE FANTAZJE” (18 grudzień 2012 r.) – Katarzyna Wach zajęła II miejsce za autorską bajkę pt.: „Wesołe grzybki”. (Opiekun mgr Alicja Biała).
OGÓLNOPOLSKI KONKURS – „SENTYMENTALNE OZDOBY BOŻONARODZENIOWE” (7 stycznia 2013 r.) w kategorii dzieci z klas I – III Katarzyna Wach zdobyła II miejsce (Opiekun mgr Alicja Biała ).
OGÓLNOPOLSKI KONKURS – „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA – WIERSZE, PIOSENKI, BAŚNIE I BAJKI NASZYCH DZIADKÓW” (25 stycznia 2013r.) W kategorii młodszych dzieci szkolnych laureaci, którzy otrzymali I miejsce to:
- Patrycja Pelc- „Księżyc”
- Sabina Pelc- „Pójdźmy bracia w drogę z wieczora”
- Kamil Pieczek- „Wychodź panno wychodź”
(Opiekun mgr Alicja Biała).
Nagrodę Dyrektora Przedszkola w Opolu otrzymały następujące uczennice:
- Katarzyna Wach
- Nikola Potępa
- Izabela Hanula
(Opiekun mgr Alicja Biała).
POWIATOWY KONKURS- „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Przeworsku III miejsce Uchman Aleksandra (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)
WOJEWÓDZKI KONKURS „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Wojewódzką Komendę Policji w Rzeszowie II miejsce Uchman Aleksandra (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „BAJKOWY ŚWIAT OPOWIADAŃ j Korczaka” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną II miejsce Kubas Zuzanna (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY O LESIE organizowany przez Nadleśnictwo Bircza wyróżnienie Łuczyk Dawid, wyróżnienie Flak Sebastian (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)
POWIATOWY KONKURS- „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Przeworsku i MIEJSCE Weronika Jasz (opiekun mgr Barbara Maruszak)
POWIATOWY KONKURS „W ŚWIECIE BAJEK J. KORCZAKA” wyróżnienie Kinga Pieniążek (opiekun mgr Barbara Maruszak)
POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W SZTAFECIE CHŁOPCÓW III miejsce zajęli: Krystian Sokół, Kamil Grzegorzak, Paweł Stęchły, Piotr Drzystek, Michał Chmura, Piotr Wiśniowski (opiekun mgr Michał Zawadzki)
POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W SZTAFECIE DZIEWCZĄT III miejsce zajęły: Aneta Szczypta, Angelika Konieczny, Patrycja Świętochowska, Patrycja Pelc, Natalia Niemiec, Aneta Pawełek, Małgorzata Stącel (opiekun mgr Michał Zawadzki)
POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM III miejsce zajęła Patrycja Pelc (opiekun mgr Michał Zawadzki)
GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
II miejsce Natalia Niemiec- bieg na 60 m
II miejsce Michał Chmura- skok w dal
(opiekun mgr Andrzej Bilski)
POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
III miejsce Micha Chmura- skok w dal
V miejsce Natalia Niemiec- bieg na 60 m
(opiekun mgr Andrzej Bilski)
BIEGI PRZEŁAJOWE
SZCZEBEL GMINNY:
IV miejsce- Michał Chmura
I miejsce- Aneta Pawełek
III miejsce- Angelika Konieczny
IV miejsce- Natalia Niemiec
W KATEGORII KLAS IV
IV miejsce Oliwia Śliwa
SZCZEBEL POWIATOWY
VII miejsce- Angelika Konieczny
VIII miejsce- Aneta Pawełek
XI miejsce- Oliwia Śliwa
(opiekun mgr Andrzej Bilski)
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
SZCZEBEL GMINNY- I miejsce
SZCZEBEL POWIATOWY- III miejsce
Gabriela Świętochowska, Małgorzata Stącel, Aneta Pawełek, Angelika Konieczny, Gabriela Haloszka, Sandra Słysz, Patrycja Pelc, Patrycja Krupa (opiekun mgr Andrzej Bilski)
SZACHY
KATEGORIA CHŁOPCY KL. I- III
SZCZEBEL GMINNY- I miejsce Jakub Stęchły
SZCZEBEL POWIATOWY- I miejsce Jakub Stęchły
(opiekun mgr Andrzej Bilski)
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012
Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu języka niemieckiego der die das kenner Gabriela Wojtas (Opiekun mgr Krystyna Mielech Brodowicz)
Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje” – III miejsce Wojciech Wojtas kl. III; etap wojewódzki – wyróżnienie. (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
Wojewódzki konkurs plastyczny „PIĘKNO PODKARPACKIEJ PRZYRODY” –
II miejsce Marcin Rupar kl. III
II miejsce Majcher Wojciech kl. III
III miejsce Natalia Piątek kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
III miejsce Angelika Olejarka kl.VI
(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)
Wojewódzki konkurs fotograficzny ,,W OBIEKTYWIE MŁODEGO PRZYRODNIKA”-
I miejsce – Gabriela Wojtas kl.VI
(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)
Powiatowy konkurs plastyczny na projekt kartki świątecznej i ozdoby choinkowej-
w kategorii kartka: I miejsce Marcin Weselak kl. III
wyróżnienie Mateusz Pustka kl. III
w kategorii ozdoba: I miejsce Mateusz Pustka kl. III
II miejsce Krystian Stępak kl. III
III miejsce Maria Mucha kl. III
wyróżnienie Oliwia Śliwa kl. III
wyróżnienie Bartłomiej Brud kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Przylecieli anieli”-
I miejsce Katarzyna Fluda kl. II
wyróżnienie Katarzyna Wach kl. II
wyróżnienie Nikola Potępa kl. II
wyróżnienie Kinga Kud kl. II
(Opiekun – mgr Lidia Bułaś)
Powiatowy konkurs fotograficzny „Nastroje jesieni”-
wyróżnienie – Gabriela Wojtas kl. VI
(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Sentymentalne ozdoby choinkowe” –
II miejsce Patrycja Pelc kl. II
(opiekun mgr Dorota Filipowicz)
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „der die das Kenner” –
Gabriela Wojtas kl. VI – finalista
(Opiekun mgr Krystyna Mielech –Brodowicz)
VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Wesołego Alleluja”- Wola Zgłobieńska –
nagroda Marcin Rupar kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
X jubileuszowa edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Współcześni Rycerze Św. Floriana” –
wyróżnienie Dagmara Karaś kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
XII Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie" –
III miejsce Zuzanna Konieczny kl. III, wyróżnienie Izabela Fluda kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
V edycja konkursu „Namaluj historię dziadków” – „Od »Solidarności« do niepodległości” –
II miejsce Oliwia Śliwa kl. III
III miejsce Mateusz Rupar kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Droga do morza”-
wyróżnienie Konrad Gwóźdź kl. III
(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)
XI edycja konkursu "Mistrz Matematyki Powiatu Przeworskiego 2012 –
wyróżnienie (IV miejsce) Gabriela Wojtas kl. VI
(Opiekun mgr Marzena Jaśkowiec)
Wojewódzki X Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam" –
Natalia Niemiec kl. VI – finalista
(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)
Powiatowy konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”-
wyróżnienie Katarzyna Wach kl. II
(Opiekun mgr Lidia Bułaś)
Powiatowy Turniej Szachowy –
III miejsce Michał Chmura kl. V
(Opiekun mgr Andrzej Bilski)
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wielkanocne jaja” -
II miejsce Karolina Niemiec kl. V
(opiekun mgr Dorota Filipowicz)
X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke w Rogóżnie
Kategoria piosenka Kinga Mucha kl. VI -wyróżnienie, Gabriela Wojtas kl. VI – II miejsce
Kategoria praca plastyczna Joanna Majcher kl. IV - wyróżnienie
Kategoria recytacja Gabriela Świętochowska kl. V- wyróżnienie, Sandra Słysz kl. V - wyróżnienie
(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)
Sukcesy sportowe 2011/2012
Mucha Kinga (60 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich
III miejsce w zawodach powiatowych
Natalia Niemiec (600 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich
IX miejsce w zawodach powiatowych
Weronika Pustka (skok w dal) - I miejsce w zawodach miejskich
VI miejsce w zawodach powiatowych
Gabriela Wojtas (skok w wzwyż) - I miejsce w zawodach miejskich
III miejsce w zawodach powiatowych
Michał Chmura (60 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich
VI miejsce w zawodach powiatowych
Łukasz Zięcik (rzut piłką palantową) - I miejsce w zawodach miejskich
III miejsce w zawodach powiatowych
Łukasz Mucha- I miejsce w zawodach miejskich
VI miejsce w zawodach powiatowych
Indywidualne biegi przełajowe:
Mucha Kinga - I miejsce w zawodach miejskich
I miejsce w zawodach powiatowych
XI miejsce w finale wojewódzkim
Sztafetowe biegi przełajowe:
Dziewczęta - I miejsce w zawodach miejskich
I miejsce w zawodach powiatowych
VI miejsce w zawodach rejonowych
Unihokej:
Dziewczęta - I miejsce w zawodach powiatowych
V miejsce w pólfinale wojewódzkim
Chłopcy - V miejsce w zawodach powiatowych
Pływanie:
Dziewczęta - I miejsce w zawodach powiatowych
Chłopcy – III miejsce w zawodach powiatowych
Czwórbój lekkoatletyczny:
Dziewczęta – I miejsce w zawodach miejskich
I miejsce w zawodach powiatowych
XV miejsce w finale wojewódzkim
Piłka ręczna:
Dziewczęta – I miejsce w zawodach miejskich
II miejsce w zawodach powiatowych
Wyróżniające się osiągnięcia uczniów szkoły do roku szkolnego 2009/10:
I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w saneczkarstwie w 1967 r.
I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych w 1971 r.
II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej w 1971 r.
Dyplom wyróżnienia za udział w konkursie zorganizowania „1000 Lodowisk dla młodzieży” w 1971 r.
I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół w Piłce Ręcznej w 1977 r.
Dyplom uznania za aktywną pracę w PTTK w 1978 r. i 1989 r.
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: „Milicja Obywatelska w oczach dziecka” w 1984 r.
I miejsce w Rejonowych zawodach „Sprawni jak żołnierze” w 1987 r.
I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportów Obronnych Ligi Obrony Kraju w 1988 r.
I miejsce w rejonowym Konkursie Wiedzy Morskiej pt: „Polska leży nad Bałtykiem” w 1984 r.
I miejsce w Międzynarodowym turnieju piłki nożnej na Ukrainie w 1990 r.
Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinałach Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m chłopców.
Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinałach Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym ma dystansie 50 m chłopców.
Dyplom za zajęcie II miejsca w półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m dziewczyn.
Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafecie pływackiej na dystansie 8 x25 m chłopców.
Dyplom za zajęcie II miejsca w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafecie pływackiej na dystansie 8 x 25 m dziewczyn.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m dziewczyn.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m dziewczyn.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach.
Dyplom za zajęcie IV miejsca w finale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach.
Dyplom za zajęcie II miejsca w halowym turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.
Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Ręcznej chłopców.
Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Ręcznej dziewczyn.
Dyplom za zajęcie III miejsca w turnieju Piłki Nożnej „ZIMOWISKO 2001”.
Dyplom za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim konkursie Plastycznym „SACRUM w SZTUCE”.
Dyplom za zajęcie I miejsca dla reprezentacji Szkoły Podstawowej dziewczyn w piłce ręcznej w Powiatowej Gimnazjadzie.
Dyplom za zajęcie III miejsca w halowym turnieju Piłki Nożnej– Przeworsk 2000.
Dyplom za zajęcie I miejsca w rejonowym konkursie wiedzy morskiej „Polska leży nad Bałtykiem”.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewczyn.
Dyplom MEN za udział w Ogólnopolskim konkursie „Znaczenie 2000 lat Chrześcijaństwa w historii i kulturze Narodu Polskiego”
Dyplom– wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej Nr 3 w Przeworsku w Wojewódzkim konkursie „Poznajemy Ojcowiznę”
Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Koszykowej dziewcząt.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych dziewczyn.
Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich eliminacjach w turnieju „Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego”
Dyplom za udział w Międzynarodowym konkursie plastycznym VII Barwy Przyjaźni „Zawsze Zielono, Zawsze Niebiesko”
Dyplom za udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moje śniadanie z płatkami Nestle”.
Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie historycznym z okazji obchodów „Urodzin Miasta Przeworska”
Dyplom za zajęcie I miejsca dla Nauczycieli w Turnieju Piłki Nożnej „Parafiadzie 2000”
Dyplom za zajęcie II miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa.
Dyplom za zajęcie IV miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w edycji ligi siatkowej „ Przeworsk 2000”
Dyplom za zajęcie IV miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.
Dyplom za zajęcie I miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.
Dyplom za udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świat szczęśliwych uśmiechów”.
Dyplom za udział w XV- tym powiatowym konkursie „Poeci i Pisarze dzieciom”
Dyplom za udział uczniów w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu szkolnym, miejskim i wojewódzkim (z jęz. polskiego, matematyki, jęz. niemieckiego – 2006/07)
Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie historycznym Zarządu Miasta Przeworska pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego „Związki mojego miasta z krajem i Europą na przestrzeni dziejów”
VI miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym,
Trzech finalistów etapu wojewódzkiego w biegach przełajowych.
II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w biegach na 60 m dziewczyn
II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy
XV miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w biegach na 60 m dziewczyn
XIX miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy
I miejsce w zawodach powiatowych w biegach przełajowych chłopców na 500 m
XXX miejsce w finale wojewódzkim w biegach przełajowych chłopców na 500 m
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce ręcznej dziewczyn
IV miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej dziewczyn
II miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta chłopców
III miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta dziewczyn
I miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 50 m
III miejsce w eliminacjach turnieju piłki nożnej „Coca Cola Cup2005
IV miejsce w powiatowych I Mistrzostwach Szkolnych w mini – unihokeju
VI miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym,
Trzech finalistów wojewódzkich w biegach przełajowych.
II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w biegach na 60m dziewczyn
II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy
XV miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w biegach na 60m dziewczyn
XIX miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy
I miejsce w zawodach powiatowych w biegach przełajowych chłopców na 500m
XXX miejsce finale wojewódzkim w biegach przełajowych chłopców na 500m
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce ręcznej dziewczyn
IV miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej dziewczyn
II miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta chłopców
III miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta dziewczyn
I miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym Drużyn.
II miejsce w Rejonowym Turnieju Szachowym Drużyn.
VI miejsce w Podkarpackim Turnieju Szachowym Drużyn
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne Wakacje”
„Bezpieczniej z prądem” organizowany przez Zamojską Korporację Energetyczną (ogólnopolski) – 2004 roku laureat, w 2005 roku II miejsce, od 2006- 2009 wyróżnienia.
„Cztery pory roku w lesie” ogłoszony przez Nadleśnictwo Bircza od 2005 roku do 2008 r. I-sze miejsca zajmowali nasi uczniowie.
Bardzo prężnie w szkole działa PTTK i oddział PTSM, w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” na szczeblu wojewódzkim uczniowie zajęli miejsca od I – III.
Uczniowie naszej szkoły oprócz wielu sukcesów na kanwie sportowej byli laureatami i finalistami wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów przedmiotowych.
Realizują od trzech lat projekt wychowania patriotycznego, odwiedzając z uczniami między innymi: biuro poselskie, urząd miasta, urząd gminy, starostwo powiatowe, urząd wojewódzki, sejm i senat. Uczniowie dzięki udziałom w w/w programie uczą się być świadomymi obywatelami.
W ramach pracy wychowawczo- profilaktyczno- krajoznawczej
I- sza „Zielona Szkoła” listopad 2002 wyjazd uczniów do Rymanowa Zdroju. Kolejne lata to wyjazdy uczniów do Krynicy, Władysławowa, Szczawnicy, Runowa, Jakubowo.
Aktywnie włączają się w akcje charytatywne np.: „Góra grosza”, „Mój kolega z Afryki”, „Cukiereczek”, „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.
W szkole organizowane są systematycznie wyjazdy na mecze międzynarodowe, wyjazdy do kina, wyjścia do teatru, wycieczki itp.
W ramach promocji szkoły organizowane są „Dni otwarte szkoły”, opracowany został folder, który został rozpowszechniony wśród rodziców.