Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

„ŚWIĄTECZNY KIERMASZ”

W dniach 11-20 grudnia 2019r r. miała miejsce kolejna już odsłona naszej szkolnej akcji „Świąteczne Ozdoby”.

  • kiermasz 1kiermasz 1

W jej trakcie uczniowie własnoręcznie lub z pomocą rodziców wykonali wiele rozmaitych bożonarodzeniowych elementów dekoracyjnych (m.in.: kartek świątecznych, stroików, ozdób choinkowych) z przeznaczeniem na ogólnodostępny kiermasz. Wpływy uzyskane ze sprzedaży „cudeniek” przekazane zostaną na cele charytatywne dla naszych uczniów.

Nadrzędne cele tego przedsięwzięcia obejmowały integrowanie środowiska szkolnego, kultywowanie tradycji świątecznych, kształtowanie kreatywności, rozbudzanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i odpowiedzialności za wykonaną pracę. Pieczę nad przebiegiem akcji sprawowały: B. Maruszak, B. Lis, D. Filipowicz i M. Wyczawska.

DZIĘKUJEMY