Archiwum sukcesów

Opublikowano: poniedziałek, 18, kwiecień 2016 23:00

 

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

 

 Ogólnopolska olimpiada „Memory Master” z j. angielskiego (2 wyróżnienia: Michalina Kępska i Mariola Wojtas kl.IV). (16.11.2017).

 


 

W I półroczu roku szkolnego 2016/2017 działał Uczniowski Klub Sportowy „Lider” pod kierownictwem p. mgr M. Zawadzkiego, którego działalność sprowadzała się do działalności statutowej (z braku środków finansowych).

 

II miejsce Amelii Wojtas w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem dowolnym

II miejsce Barbary Dereweckiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej w pływaniu stylem grzbietowym

III miejsce Michaliny Kępskiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem grzbietowym

udział uczniów w Zawodach Lekkoatletycznych Sportowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej na etapie Gminnym. (I miejsce na etapie gminnym Biegów przełajowych klas IV –  Bartosz Kukulski i Dobek Klaudia)

- II Miejsce – Aleksandra Pieniążek kl. 0 w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- III Miejsce – Maja Krzyżanowska kl. III w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- Specjalna Nagroda Dyrektora Miejskie Biblioteki w Przeworsku dla Kingi Zamorskiej kl. II „a” w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  VI miejsce

- Szkolny konkurs plastyczny „Idzie lasem Pani Jesień” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, II miejsce Wiktoria Cwynar kl. II a, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Szkolny konkurs muzyczny „Jadą , jadą misie” I miejsce Gabriel Maj kl. „O”, III miejsce Zuzanna Stęchła Kl. „0”

- Szkolny konkurs plastyczny „Jadą, jadą misie” – II miejsce Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie Anita Niemiec kl. „0”, I miejsce Gabriela sawa kl. II a, Wiktoria Cwynar kl. III

- Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza choinka” wyróżnienie : Antonina Nowak, Kamila Obłoza, Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie : Mateusz Sławiński kl. IIa, Wiktoria Cwynar kl. II a, Aleksandra Cisek kl. II a, Nikola Górniak, kl. II a, Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Szkolny konkurs kolęd „Hej kolęda, kolęda” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, Zuzanna Stęchła kl. „0”, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Powiatowy Konkurs „Karmnik” – wyróżnienie Bartosz Kukulski kl. IV

W II półroczu roku szkolnego 2016/17 uczniowie reprezentowali szkołę w następujących konkursach:

Ogólnopolska Olimpiada „Galileo” – A. Niemiec kl. VI – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada „Memory Master” – Agnieszka Niemiec kl. VI laureat 2 st.

Julia Rachwał kl. IV laureat 3 st., Nikola Wojtas kl. IV – wyróżnienie, Dawid Bachnacki kl. VI wyróżnienie

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR najlepszy wynik w szkole Jakub Wielgus kl. VI

 

Powiatowy konkurs matematyczny Mistrz Matematyki - VII miejsce Jakub Wielgus kl. VI

Wojewódzki Konkurs Literacki kartka z pamiętnika „Mój dzień z królową Jadwigą” – Marcin Sławiński laureat i miejsca

Wojewódzki konkurs krasomówczy – Małgorzata Drabik kl. VI – VI miejsce

Powiatowy Konkurs krasomówczy Poezji o Annie Jenke – Miłosz Ziemiański laureat, Aleksandra Uchman kl. V wyróżnienie, Małgorzata Drabik kl. VI wyróżnienie

Powiatowy konkurs wiedzy o Annie Jenke Małgorzata Drabik – wyróżnienie

Powiatowy konkurs logopedyczny „Trzeszczące wierszyki” – Mateusz Sławiński laureat i miejsca

Powiatowy konkurs ortograficzny Michał Krupa III miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „W kierunku natury” – III miejsce Sroka Jakub kl. III

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym chłopców 8x25m

III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt  8x25m

III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m - Kacper Starczewski kl. VI

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem klasycznym na dystansie 50 m – Rafał Gondek kl. VI

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m –Barbara Derewecka kl. VI

I miejsce w Pływaniu Indywidualnym na dystansie 25 m stylem dowolnym – Julia Drzystek kl. 0

Powiatowy konkurs przyrodniczy – 2x wyróżnienie

I miejsce scenariusz ekologiczny w obchodach Dnia Ziemi

II etap Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o nim” IV miejsce Małgorzata Drabik kl. VI

 


 

Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

 

KONKURSY MATEMATYCZNE

 

Kuratoryjny Konkurs matematyczny – uczestnicy - 5 osób z klasy VI,

 

III Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – uczestnicy -  2 osoby,

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny  KANGUR – uczestnicy -  3 osoby Jakub Wielgus – wyróżnienie,

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny – Mistrz Matematyki – uczestnicy – 4 osoby.

 

KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

XXXI Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  Dzieci Szkół Podstawowych V miejsce  Drabik Małgorzata kl. V

 

XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce Agnieszka Niemiec kl. V

 

XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke Wyróżnienia  - Pelc Patrycja, Stecko Dominika kl. VI

 

XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji o Annie Jenke I miejsce – Mateusz Ziemiański – kl . V Wyróżnienia – Aleksandra Uchman, k .IV, Drabik Małgorzat kl. V

 

KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Konkurs ogólnopolski „Memory Master” - 35 uczestników Wyróżnienie –  Patrycja Pelc

 

Konkurs ogólnopolski „Galieo”  -  15 uczestników  , 1 laureat -  Dawid Bachnacki

 

Konkurs ogólnopolski „Memory Master” 30 uczestników , 3 laureatów – Patrycja Pelc, Agnieszka Niemiec, Izabella Kowal. 2 wyróżnienia – Agnieszka Niemiec, Rafał Gondek

 

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – 1 uczestnik

 

Międzyszkolny Konkurs klas I – III z języka angielskiego – 2 uczestników

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  - 4 uczestników.

 

KONKURSY Z PRZYRODY

 

Konkurs Ekologiczny – powiatowy „Eko- stworek”  - Marcin Sławiński kl IV – wyróżnienie, Mateusz Sławiński – kl I – II miejsce,

 

XXXI Konkurs Krasomówczy - Dominika Stecko III miejsce kl VI

 

KONKURSY Z MUZYKI KLASY  IV- VI

 

Szkolny Konkurs Kolęd I miejsce – Aleksandra Uchman kl. IV II miejsce – Barbara Derewecka - kl. IV III miejsce – Małgorzata Kot kl. IV Wyróżnienie – Dominika Pelc kl. V, Katarzyna Wach kl. VI

 

Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Niech kolęduje z nami cała ziemia” III miejsce   Aleksandra Uchman, Barbara Derewecka, Małgorzata Kot

 

Szkolny Konkurs Wokalny „Wiosna z piosenką” I miejsce – Aleksandra Uchman  kl. IV II miejsce Barbara Derwecka kl. IV, Izabella Hanula kl. IV

 

owiatowy Konkurs Pieśni Maryjnych „Z papieżem śpiewamy Maryi” II miejsce – Aleksandra Uchman

 

KONKURSY Z PLASTYKI KL IV- VI

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Skarby jesieni” – I miejsce – Fabian Storek kl. IV II miejsce – Małgorzata Kot kl. OV Wyróżnienie – Aleksandra Uchman,  Amelia Wojtas,  Marcin Sławiński – kl. IV

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabytki Powiatu Przeworskiego” Wyróżnienie – Marcin Sławiński

 

Szkolny konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” II miejsce Nikola Wojtas, Amelia Wojtas

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla mamy” Mikołaj Haloszka – II miejsce

 

KONKURSY W  ŚWIETLICY SZKOLNEJ

 

Konkurs Międzyświetlicowy  „Dary Pani Jesieni”  -  II miejsce Małgorzata Kukla, wyróżnienia : Wiktoria Cwynar, Sebastian Jarosz, Lena Dąbek, Kinga Jarosz, Wiktoria Pieniążek, Kinga Zamorska, Martyna Kot, Aleksandra Cisek.

 

Konkurs „Anioł pasterzom mówił” oraz na ozdobę świąteczną zorganizowanym przez Muzeum w Przeworsku - III  miejsce Ewelina Kowal

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I a

 

Szkolny konkurs plastyczny „Skarby jesieni” II miejsce  - Agnieszka Gondek, Wyróżnienie – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek,  Mateusz Sławiński,

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Gwiazdka Śniegowa” I miejsce – Katarzyna Pysz, II miejsce – Wiktoria Cwynar, Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Agnieszka Gondek.

 

Szkolny konkurs wokalny „Wiosna z piosenką” Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla Mamy” Wyróżnienie – Wiktoria Pieniążek

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I b

 

Szkolny konkurs „Skarby Pani Jesieni” miejsce 1 Kotlińska Marcelina

 

Międzyszkolny konkurs „Dary Pani Jesieni” – Międzyświetlicowy Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska wyróżnienie Jarosz Kinga

 

Szkolny „Konkurs Kolęd i Pastorałek” wyróżnienie Maj Oskar

 

Szkolny konkurs „Najpiękniejsza śnieżynka” miejsce 3 Kowal Julia

 

Klasowy konkurs „Wzorowy zeszyt do kaligrafii” miejsce 1 Stempak Aleksandra 2 Obłoza Natalia 3 Kotlińska Marcelina

 

Szkolny Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” wyróżnienie Julia Kowal

 

Międzyszkolny Konkurs techniczny „Najpiękniejsza palma wielkanocna” wyróżnienie Klasa IB

 

Szkolny Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” miejsce 2 Martyna Kot

 

Wojewódzki Konkurs plastyczny „Współcześni Rycerze św. Floriana” Nagroda specjalna JURY Klasa IB

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA II

 

 Międzyszkolny Konkurs ortograficzny – gramatyczny  ( 3 uczestników ) II miejsce  Krupa Michał III Wojtas Mariola

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA III

 

Powiatowy Konkurs Logopedyczny „Trzeszczące wierszyki „ – laureatka Zuzanna Haloszka

 

Wiosna z piosenką – III miejsce – Inga Wojtas, III miejsce – Zuzanna Haloszka

 

Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” - I miejsce – Inga Wojtas III miejsce – Lena Dąbek, III miejsce – Barbara Stęchła, Wyróżnienie Julia Rachwał

 

KONKURSY SPORTOWE

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców III miejsce

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem dowolnym – II miejsce Jakub Kot

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem klasycznym  – III miejsce Kinga  Kud

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt III miejsce

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym chłopców III miejsce

 

Biegi przełajowe - liczba uczestników 8  I miejsce Jakub Śliwa

 

IV miejsce Wojtas Amelia, Pieczek Kamil

 

Czwórbój - liczba uczestników 10  II miejsce dziewczynki, II miejsce chłopcy

 

Zawody gminne w lekkoatletyce: skok w dal – II miejsce Seweryn Jagielik, III miejsce – Katarzyna Niemiec, bieg na 60 m IV miejsce - Mikołaj Krzyżanowski, V miejsce - Aleksandra Dziamara, bieg na 1000m I miejsce – Jakub Śliwa

 

Młodzieżowe Igrzyska Szkolne – IV miejsce w finale wojewódzkim w biegu na 1000 m Jakub Śliwa

 

Biegi przełajowe finał wojewódzki-  VIII miejsce Jakub Śliwa

 

 

 

 


 

Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2013/2014


Opiekun p. Bernadetta Zamorska

„Nastroje jesieni”; „Współcześni Rycerze św. Floriana”; „Listy dla ziemi” Julia Kot wyróżnienie

Opiekun p. Lucyna Pochopień Wilk

Konkurs Powiatowy: Zabawka Moich dziadków: 1 miejsce Magdalena Galińska; 3 miejsce Kamil Potępa, wyróżnienia Karol Pustka, Aleksandra Uchman

Ogólnopolski Konkurs „O smoku w Lubinie” wyróżnienie Marcin Sławiński

Konkurs Dekanalny „Jan Paweł II św.” Małgorzata Kot 1 miejsce

Międzynarodowy konkurs „Wesołego Alleluja” Nagroda Rafał Wiśniowski

Wojewódzki konkurs Historie Dziadków 1 miejsce Dawid Łuczyk, 2 miejsce Zuzanna Kubas

Opiekun p. Agata Wilk

Międzyszkolny konkurs piosenki Maryjnej „Z papieżem śpiewamy Maryi” 2 miejsce Aleksandra Uchman

Opiekun p. Barbara Maruszak

Konkurs „Listy dla ziemi” wyróżnienie Weronika Jasz

Mistrz Ortografii 2 miejsce Agnieszka Niemiec

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny PENTEL-a laureatka Weronika Jasz

Opiekun p. Krystyna Mielech- Brodowicz

Międzyszkolny Konkurs „Podróż po krajach anglo- i niemiecko języcznych” 2 miejsce Agnieszka Niemiec

Opiekun p. Andrzej Bilski

Ogólnopolski weekend Polska biega 2 miejsce Weronika Jasz

Opiekun p. Jerzy Sławiński

„Listy do ziemi” 3 miejsce Nikola Potępa

Opiekun p. Dorota Filipowicz

Powiatowy konkurs „Trzymaj Formę- bądź aktywny” 1 miejsce Zuzanna Jarosz, 2 miejsce Natalia Karaś

Opiekun p. Alicja Biała

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Najciekawsza maska karnawałowa” 1 miejsce Izabela Hanula, 3 miejsce Lena Dobek, wyróżnienie Zuzanna Bachnacka

Ogólnopolski konkurs literacki „Jan Paweł II w naszych myślach, sercach i pamięci” podziękowanie Martyna Niemiec

Ogólnopolski konkurs „Jan Paweł II święty uśmiechnięty” wyróżnienie Lena Dobek

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zaczarowana kraina… Polskie bajki i legendy” podziękowania Maja Krzyżanowska, Martyna Niemiec

Ogólnopolski konkurs „Ozdoby wielkanocne” 3 miejsce Magdalena Galińska

Ogólnopolski konkurs „Mój dom maja mała ojczyzna” podziękowania Maja Krzyżanowska, Martyna Niemiec

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Okładka do ulubionej książki” wyróżnienia Lena Dobek, Zuzanna Bachnacka

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Europa naszym wspólnym domem” 1 miejsce praca grupowa w kategorii plakat; „Ocalić od zapomnienia- zabytki Unesco” 1 miejsce Sabina Czyrny

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moje miasto” wyróżnienie Maja Krzyżanowska

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja książeczka” podziękowanie Martyna Niemiec

Ogólnopolski konkurs „Moje największe marzenie” podziękowanie Martyna Niemiec

Opiekun p. Ewelina Wojtas

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas V- VI 5 miejsce Aleksandra Niemiec

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla klas V- VI „Panda” wyróżnienie Aleksandra Niemiec

Opiekun p. Joanna Szular

Międzyszkolny konkurs ortograficzny 3 miejsce Aleksandra Niemiec

Konkurs „Zbieram przysłowia, podania i pieśni- zadanie badawcze w roku Kolberga dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w oparciu o lekcje na wystawie

Wędrówki z Kolbergiem” wyróżnienie Nikola Potępa, Mikołaj Haloszka

Opiekun p. Marzena Jaśkowiec

Przeworski konkurs matematyczny 7 miejsce Aleksandra Niemiec

Powiatowy konkurs matematyczny „Mistrz matematyki 2014” 9 miejsce Aleksandra Niemiec

Opiekun p. Mariusz Siuśta

Powiatowy konkurs o Annie Jenke w kategorii plastycznej 3 miejsce Zuzanna Jarosz w kategorii Piosenka wyróżnienie Monika Wiśniowska

Powiatowy konkurs „Miejsce Powiatu Przeworskiego w Kraju i w Europie na przestrzeni dziejów” 3 miejsce Zuzanna Jarosz

Powiatowy konkurs „Życie i twórczość Mieczysława Karłowicza” 3 miejsce Monika Wiśniowska

Opiekun p. Michał Zawadzki

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu: chłopcy 3 miejsce, dziewczęta 3 miejsce

2 miejsce w pływaniu stylem grzbietowym Joanna Majcher

2 miejsce w pływaniu stylem dowolnym Wojciech Majcher

3 miejsce w pływaniu stylem grzbietowym Patrycja Pustka



Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2013/2014

Opiekun p. Agata Wilk

Konkurs plastyczny „Moje wspomnienia wigilii…” wyróżnienie Martyna Konieczny;

Międzyszkolny noworoczny konkurs kolęd i pastorałek wyróżnienie Michał Krupa

Opiekun p Lucyna Pochopień- Wilk

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nastroje jesieni” 3 miejsce Konrad Lis Wyr różnienie Sabina Czyrny.

Wojewódzki Konkurs Bezpieczne Wakacje 3 miejsce Barbara Derewecka Powiatowy Konkurs na Projekt kartki i ozdoby świątecznej 1 i 2 miejsce Amelia Wojtas, 2 miejsce Marcin Sławiński; 2 miejsce Karol Pustka; wyróżnienia: Klaudia Dobek, Aleksandra Uchman, Bartosz Scherer; nagroda przewodniczącej Jury Magdalena Galińska Noworoczny Opiekun p. Mariusz Siuśta

Konkurs Kolęd i Pastorałek wyróżnienie Monika Wiśniowska

Opiekun p. Ewelina Wojtas

Ogólnopolska Olimpiada Pionier z języka angielskiego wyróżnienie za 9 miejsce Aleksandra Niemiec

Opiekun p. Alicja Biała

Międzynarodowy Konkurs Bożonarodzeniowe rękodzieło 1 miejsce Maja Krzyżanowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ozdoby choinkowe 3 miejsce Dawid Bachnacki



Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2012/2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem”

Laureatkami zostały trzy uczennice klasy III.

I miejsce zdobyła Katarzyna Wach

II miejsce zdobyła Patrycja Pelc

III miejsce zdobyła Nikola Potępa

Wszystkie prace zostały wykonane pod kierunkiem  p. Alicji Białej.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "WIEM CO JEM!"

Uczennica kl. III Nikola Potępa zajęła III miejsce, za wykazanie się wiedzą o zdrowym odżywianiu i zdolnościami artystycznymi.

Opiekunem była p. Alicja Biała.

 

KONKURS OGÓLNOPOLSKI „ZABAWNA KRAINA WIERSZY JULIANA TUWIMA”

Szymon Janusz z kl. I wykonał pracę półprzestrzenną do wiersza  J. Tuwima – „ DWA WIATRY”, za którą zdobył I miejsce w tym konkursie. Opiekun p. Alicja Biała.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „CUDA - WIANKI, BARANKI, WYCINANKI I PISANKI”

Katarzyna Wach z kl. III zajęła II miejsce.

Opiekun p. Alicja Biała.

Gabriela Świętochowska z kl. VI zajęła I miejsce

Opiekun p. Dorota Filipowicz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - „WIELKANOCNA KARTKA”

W kategorii nauczyciel – II miejsce zajęła p. Alicja Biała, za wykonanie kurpiowskiej kartki wielkanocnej.

 

KONKURS OGÓLNOPOLSKI – „WIELKANOCNE OZDOBY”

III miejsce zdobył Dawid Bachnacki, uczeń klasy II. Katarzyna Wach i Nikola Potępa - uczennice kl. III, zostały wyróżnione zaprace przestrzenne. Opiekunem uczniów była p. Alicja Biała.

Osiągnięcia uczniów klasy I za II semestr w roku szkolnym 2012/2013

Opiekun: Lucyna Pochopień- Wilk

 

Lp.

data

Rodzaj konkursu

Zdobyte miejsce

1

Kwiecień 2013

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na projekt kartki wielkanocnej

Nagroda Grand Prix Barbara Derewecka

2

Maj 2013

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rycerze św. Floriana”

Wyróżnienie Konrad Lis

3

Maj 2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o Kardynale Wyszyńskim

III miejsce Karol Pustka

Wyróżnienie Barbara Derewecka

4

Czerwiec 2013

Ogólnopolski Konkurs plastyczny na projekt karty EKUZ organizowany przez NFZ w Warszawie

Wyróżnienie Magdalena Galińska

20 nagród pocieszenia dla pozostałych uczniów

5

Czerwiec 2013

Wojewódzki Konkurs plastyczny o historii dziadków

I miejsce Konrad Pustka

6

Czerwiec 2013

Międzynarodowy Konkurs plastyczny w Japonii

Złoty medal: Barbara Derewecka

Srebrny medal: Zuzanna Kubas

Nagroda: Szymon Janusz

Nagroda: Klaudia Dobek

 


 

Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2012/2013

XV KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY „NASTROJE JESIENI” (22 listopad 2012r.) -  w grupie wiekowej od 8 do 11 lat w kategorii fotografia Katarzyna Wach zajęła I miejsce (Opiekun mgr Alicja Biała).

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY- „STRACHY NA LACHY: DUSZKI, WRÓŻKI I CZARODZIEJE Z BAJEK” (29 listopada 2012r.) – Nikola Potępa, została wyróżniona (Opiekun mgr Alicja Biała).

KONKURS MIĘDZYŚWIETLICOWY – „PRZYLECIELI ANIELI” (grudzień) – Nikola Potępa zajęła II miejsce, wyróżnienie Patrycja Pelc z  kl. III. (Opiekun mgr Alicja Biała)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI – „JESIENNE FANTAZJE” (18 grudzień 2012 r.) – Katarzyna Wach zajęła II miejsce za autorską bajkę pt.: „Wesołe grzybki”. (Opiekun mgr Alicja Biała).

OGÓLNOPOLSKI KONKURS – „SENTYMENTALNE OZDOBY BOŻONARODZENIOWE” (7 stycznia 2013 r.) w kategorii dzieci z klas I – III Katarzyna Wach zdobyła II miejsce (Opiekun mgr Alicja Biała ).

OGÓLNOPOLSKI KONKURS – „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA – WIERSZE, PIOSENKI, BAŚNIE I BAJKI NASZYCH DZIADKÓW” (25 stycznia 2013r.) W kategorii młodszych dzieci szkolnych laureaci, którzy otrzymali I miejsce to:

- Patrycja Pelc- „Księżyc”

- Sabina Pelc- „Pójdźmy bracia w drogę z wieczora”

- Kamil Pieczek-  „Wychodź panno wychodź”

(Opiekun mgr Alicja Biała).

Nagrodę Dyrektora Przedszkola w Opolu otrzymały następujące uczennice:
- Katarzyna Wach

- Nikola Potępa

- Izabela Hanula

(Opiekun mgr Alicja Biała).

POWIATOWY KONKURS- „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Przeworsku III miejsce Uchman Aleksandra (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)

WOJEWÓDZKI KONKURS „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Wojewódzką Komendę Policji w Rzeszowie II miejsce Uchman Aleksandra (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „BAJKOWY ŚWIAT OPOWIADAŃ j Korczaka” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną II miejsce Kubas Zuzanna (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY O LESIE organizowany przez Nadleśnictwo Bircza wyróżnienie Łuczyk Dawid, wyróżnienie Flak Sebastian (opiekun mgr Lucyna Pochopień Wilk)

POWIATOWY KONKURS- „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Przeworsku i MIEJSCE Weronika Jasz (opiekun mgr Barbara Maruszak)

POWIATOWY KONKURS „W ŚWIECIE BAJEK J. KORCZAKA” wyróżnienie Kinga Pieniążek (opiekun mgr Barbara Maruszak)

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W SZTAFECIE CHŁOPCÓW III miejsce zajęli: Krystian Sokół, Kamil Grzegorzak, Paweł Stęchły, Piotr Drzystek, Michał Chmura, Piotr Wiśniowski (opiekun mgr Michał Zawadzki)

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W SZTAFECIE DZIEWCZĄT III miejsce zajęły: Aneta Szczypta, Angelika Konieczny, Patrycja Świętochowska, Patrycja Pelc, Natalia Niemiec,  Aneta Pawełek, Małgorzata Stącel (opiekun mgr Michał Zawadzki)

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM III miejsce zajęła Patrycja Pelc (opiekun mgr Michał Zawadzki)

GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

II miejsce Natalia Niemiec- bieg na 60 m

II miejsce Michał Chmura- skok w dal

(opiekun mgr Andrzej Bilski)

POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

III miejsce Micha Chmura- skok w dal

V miejsce Natalia Niemiec- bieg na 60 m

(opiekun mgr Andrzej Bilski)

BIEGI PRZEŁAJOWE

SZCZEBEL GMINNY:

IV miejsce- Michał Chmura

I miejsce- Aneta Pawełek

III miejsce- Angelika Konieczny

IV miejsce- Natalia Niemiec

W KATEGORII KLAS IV

IV miejsce Oliwia Śliwa

SZCZEBEL POWIATOWY

VII miejsce- Angelika Konieczny

VIII miejsce- Aneta Pawełek

XI miejsce- Oliwia Śliwa

(opiekun mgr Andrzej Bilski)

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

SZCZEBEL GMINNY- I miejsce

SZCZEBEL POWIATOWY- III miejsce

Gabriela Świętochowska, Małgorzata Stącel, Aneta Pawełek, Angelika Konieczny, Gabriela Haloszka, Sandra Słysz, Patrycja Pelc, Patrycja Krupa (opiekun mgr Andrzej Bilski)

SZACHY

KATEGORIA CHŁOPCY KL. I- III

SZCZEBEL GMINNY- I miejsce Jakub Stęchły

SZCZEBEL POWIATOWY- I miejsce Jakub Stęchły

(opiekun mgr Andrzej Bilski)

 



Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu języka niemieckiego der die das kenner Gabriela Wojtas (Opiekun mgr Krystyna Mielech Brodowicz)

Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje” – III miejsce Wojciech Wojtas kl. III; etap wojewódzki –  wyróżnienie. (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

Wojewódzki konkurs plastyczny „PIĘKNO PODKARPACKIEJ PRZYRODY” –

II miejsce Marcin Rupar kl. III

II miejsce Majcher Wojciech kl. III

III miejsce Natalia Piątek kl. III

(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

III miejsce Angelika Olejarka kl.VI

(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)

Wojewódzki konkurs fotograficzny ,,W OBIEKTYWIE MŁODEGO PRZYRODNIKA”-

I miejsce – Gabriela Wojtas kl.VI

(Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)

Powiatowy konkurs plastyczny na projekt kartki świątecznej i ozdoby choinkowej-

w kategorii kartka:               I miejsce Marcin Weselak kl. III

                                          wyróżnienie Mateusz Pustka kl. III

w kategorii ozdoba:              I miejsce Mateusz Pustka kl. III

                                         II miejsce Krystian Stępak kl. III

                                         III miejsce Maria Mucha kl. III

                                         wyróżnienie Oliwia Śliwa kl. III

                                         wyróżnienie Bartłomiej Brud kl. III

(Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Przylecieli anieli”-

I miejsce Katarzyna Fluda kl. II

wyróżnienie Katarzyna Wach kl. II

wyróżnienie Nikola Potępa kl. II

wyróżnienie Kinga Kud kl. II

    (Opiekun – mgr Lidia Bułaś)

Powiatowy konkurs fotograficzny „Nastroje jesieni”-

wyróżnienie – Gabriela Wojtas kl. VI

    (Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Sentymentalne ozdoby choinkowe” –

II miejsce Patrycja Pelc kl. II

    (opiekun mgr Dorota Filipowicz)

Ogólnopolski  konkurs języka niemieckiego „der die das Kenner”

Gabriela Wojtas kl. VI – finalista

    (Opiekun mgr Krystyna Mielech –Brodowicz)

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Wesołego Alleluja”- Wola Zgłobieńska

nagroda Marcin Rupar kl. III

    (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

X jubileuszowa edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Współcześni Rycerze Św. Floriana”

wyróżnienie Dagmara Karaś kl. III

    (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

XII Ogólnopolski Konkurs "Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie"

III miejsce Zuzanna Konieczny kl. III, wyróżnienie Izabela Fluda kl. III

    (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

V edycja konkursu „Namaluj historię dziadków” – „Od »Solidarności« do niepodległości”

II miejsce Oliwia Śliwa kl. III

III miejsce Mateusz Rupar kl. III

    (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Droga do morza”-

wyróżnienie Konrad Gwóźdź kl. III

    (Opiekun mgr Lucyna Pochopień-Wilk)

XI edycja konkursu "Mistrz Matematyki Powiatu Przeworskiego 2012

wyróżnienie (IV miejsce) Gabriela Wojtas kl. VI

    (Opiekun mgr Marzena Jaśkowiec)

Wojewódzki X Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam"

Natalia Niemiec kl. VI – finalista

    (Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)

Powiatowy konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”-

wyróżnienie Katarzyna Wach kl. II

    (Opiekun mgr Lidia Bułaś)

Powiatowy Turniej Szachowy

III miejsce Michał Chmura kl. V

    (Opiekun mgr Andrzej Bilski)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wielkanocne jaja”  -

II miejsce Karolina Niemiec kl. V

    (opiekun mgr Dorota Filipowicz)

X Powiatowy Konkurs Recytatorski  Poezji o Annie Jenke w Rogóżnie

Kategoria piosenka Kinga Mucha kl. VI -wyróżnienie, Gabriela Wojtas kl. VI – II miejsce

Kategoria praca plastyczna Joanna Majcher kl. IV - wyróżnienie

     Kategoria recytacja Gabriela Świętochowska kl. V- wyróżnienie, Sandra Słysz kl. V - wyróżnienie

        (Opiekun – mgr Alicja Płonka-Duliban)


Sukcesy sportowe 2011/2012

Mucha Kinga (60 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                 III miejsce w zawodach powiatowych

Natalia Niemiec (600 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                      IX miejsce w zawodach powiatowych

Weronika Pustka (skok w dal) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                       VI miejsce w zawodach powiatowych

Gabriela Wojtas (skok w wzwyż) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                           III miejsce w zawodach powiatowych

Michał Chmura (60 metrów) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                    VI miejsce w zawodach powiatowych

Łukasz Zięcik (rzut piłką palantową) - I miejsce w zawodach miejskich

                                                              III miejsce w zawodach powiatowych

Łukasz Mucha- I miejsce w zawodach miejskich

                           VI miejsce w zawodach powiatowych

Indywidualne biegi przełajowe:

Mucha Kinga - I miejsce w zawodach miejskich

                         I miejsce w zawodach powiatowych

                         XI miejsce w finale wojewódzkim

Sztafetowe biegi przełajowe:

Dziewczęta - I miejsce w zawodach miejskich

                     I miejsce w zawodach powiatowych

                     VI miejsce w zawodach rejonowych

Unihokej:

Dziewczęta - I miejsce w zawodach powiatowych

                      V miejsce w pólfinale wojewódzkim

Chłopcy - V miejsce w zawodach powiatowych

 Pływanie:

Dziewczęta - I miejsce w zawodach powiatowych

Chłopcy – III miejsce w zawodach powiatowych

Czwórbój lekkoatletyczny:

Dziewczęta – I miejsce w zawodach miejskich

                        I miejsce w zawodach powiatowych

                         XV miejsce w finale wojewódzkim

Piłka ręczna:

Dziewczęta – I miejsce w zawodach miejskich

                       II miejsce w zawodach powiatowych

 

 


 

Wyróżniające się osiągnięcia uczniów szkoły do roku szkolnego 2009/10:

 

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w saneczkarstwie w 1967 r.

I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych w 1971 r.

II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej w 1971 r.

 Dyplom wyróżnienia za udział w konkursie zorganizowania „1000 Lodowisk dla młodzieży” w 1971 r.

 I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół w Piłce Ręcznej w 1977 r.

 Dyplom uznania za aktywną  pracę w PTTK w 1978 r. i 1989 r.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: „Milicja Obywatelska w oczach dziecka” w 1984 r.

I miejsce w Rejonowych zawodach „Sprawni jak żołnierze” w 1987 r.

I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportów Obronnych Ligi Obrony Kraju w 1988 r.

I miejsce w rejonowym Konkursie Wiedzy Morskiej pt: „Polska leży nad Bałtykiem” w 1984 r.

I miejsce w Międzynarodowym  turnieju piłki nożnej na Ukrainie w 1990 r.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinałach Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m chłopców.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinałach Wojewódzkich  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym ma dystansie 50 m chłopców.

 Dyplom za zajęcie II miejsca  w półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m  dziewczyn.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w sztafecie pływackiej na dystansie 8 x25 m chłopców.

 Dyplom za zajęcie II miejsca w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafecie pływackiej na dystansie 8 x 25 m dziewczyn.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m dziewczyn.

Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m dziewczyn.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach.

 Dyplom za zajęcie IV miejsca w finale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach.

 Dyplom za zajęcie II miejsca  w halowym turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Ręcznej chłopców.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Ręcznej dziewczyn.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w turnieju Piłki Nożnej „ZIMOWISKO 2001”.

 Dyplom za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim konkursie Plastycznym „SACRUM w SZTUCE”.

 Dyplom za zajęcie I miejsca dla reprezentacji Szkoły Podstawowej dziewczyn w piłce ręcznej w Powiatowej Gimnazjadzie.

 Dyplom za zajęcie III miejsca w halowym turnieju Piłki Nożnej– Przeworsk 2000.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w rejonowym konkursie wiedzy morskiej „Polska leży nad Bałtykiem”.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewczyn.

 Dyplom MEN za udział w Ogólnopolskim konkursie „Znaczenie 2000 lat Chrześcijaństwa w historii i kulturze Narodu Polskiego”

 Dyplom– wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej Nr 3 w Przeworsku w Wojewódzkim konkursie „Poznajemy Ojcowiznę”

 Dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju Piłki Koszykowej dziewcząt.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych dziewczyn.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w Miejskich eliminacjach w turnieju „Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego”

 Dyplom za udział w Międzynarodowym konkursie plastycznym VII Barwy Przyjaźni „Zawsze Zielono, Zawsze Niebiesko”

 Dyplom za udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moje śniadanie z płatkami Nestle”.

 Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie historycznym z okazji obchodów „Urodzin Miasta Przeworska”

 Dyplom za zajęcie I miejsca dla Nauczycieli w Turnieju Piłki Nożnej „Parafiadzie 2000”

 Dyplom za zajęcie II miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa.

 Dyplom za zajęcie IV miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w edycji ligi  siatkowej „ Przeworsk 2000”

 Dyplom za zajęcie IV miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

 Dyplom za zajęcie I miejsca dla drużyny piłki siatkowej SKS „LIDER” w turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

 Dyplom za udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świat szczęśliwych uśmiechów”.

 Dyplom za udział w XV- tym powiatowym konkursie „Poeci i Pisarze dzieciom”

 Dyplom za udział uczniów w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu szkolnym, miejskim i wojewódzkim (z jęz. polskiego, matematyki, jęz. niemieckiego – 2006/07)

 Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie historycznym Zarządu Miasta Przeworska pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego „Związki mojego miasta z krajem i Europą na przestrzeni dziejów”

 VI miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym,

 Trzech finalistów etapu wojewódzkiego w biegach przełajowych. 

 II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w biegach na 60 m dziewczyn

 II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy

 XV miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w biegach na 60 m dziewczyn

 XIX miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy

 I miejsce w zawodach powiatowych w biegach przełajowych chłopców na 500 m

 XXX miejsce w finale wojewódzkim w biegach przełajowych chłopców na 500 m

 I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce ręcznej dziewczyn

 IV miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej dziewczyn

 II miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta chłopców

 III miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta dziewczyn

 I miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 50 m

 III miejsce w eliminacjach turnieju piłki nożnej „Coca Cola Cup2005

 IV miejsce w powiatowych I Mistrzostwach Szkolnych w mini – unihokeju

 VI miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym,

 Trzech finalistów wojewódzkich w biegach przełajowych. 

 II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w biegach na 60m dziewczyn

 II miejsce w zawodach powiatowych z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy

 XV miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w biegach na 60m dziewczyn

 XIX miejsce w zawodach wojewódzkich z lekkoatletyki w skoku w dal chłopcy

 I miejsce w zawodach powiatowych w biegach przełajowych chłopców na 500m

 XXX miejsce finale wojewódzkim w biegach przełajowych chłopców na 500m

 I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce ręcznej dziewczyn

 IV miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej dziewczyn

 II miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta chłopców

 III miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu sztafeta dziewczyn

 I miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym Drużyn.

 II miejsce w Rejonowym Turnieju Szachowym Drużyn.

 VI miejsce w Podkarpackim Turnieju Szachowym Drużyn

 III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne Wakacje”

 

„Bezpieczniej z prądem” organizowany przez Zamojską Korporację  Energetyczną (ogólnopolski) – 2004 roku laureat, w 2005 roku II miejsce, od 2006- 2009 wyróżnienia.

„Cztery pory roku w lesie” ogłoszony przez Nadleśnictwo Bircza od 2005 roku do 2008 r. I-sze miejsca zajmowali nasi uczniowie.

Bardzo prężnie w szkole działa PTTK i oddział PTSM, w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” na szczeblu wojewódzkim uczniowie zajęli miejsca od I – III.

Uczniowie naszej szkoły oprócz wielu sukcesów na kanwie sportowej byli laureatami i finalistami wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów przedmiotowych.

Realizują od trzech lat projekt wychowania patriotycznego, odwiedzając z uczniami między innymi: biuro poselskie, urząd miasta, urząd gminy, starostwo powiatowe, urząd wojewódzki, sejm i senat. Uczniowie dzięki udziałom w w/w programie uczą się być świadomymi obywatelami.

W ramach pracy wychowawczo- profilaktyczno- krajoznawczej

I- sza „Zielona Szkoła” listopad 2002 wyjazd uczniów do Rymanowa Zdroju. Kolejne lata to wyjazdy uczniów do Krynicy, Władysławowa, Szczawnicy, Runowa, Jakubowo.

Aktywnie włączają się w akcje charytatywne np.: „Góra grosza”, „Mój kolega z Afryki”, „Cukiereczek”, „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

W szkole organizowane są systematycznie wyjazdy na mecze międzynarodowe, wyjazdy do kina, wyjścia do teatru, wycieczki itp.

W ramach promocji szkoły organizowane są „Dni otwarte szkoły”, opracowany został folder, który został rozpowszechniony wśród rodziców.