Sukcesy 2017

Opublikowano: wtorek, 14, listopad 2017 12:10
Odsłony: 700

W I półroczu roku szkolnego 2016/2017 działał Uczniowski Klub Sportowy „Lider” pod kierownictwem p. mgr M. Zawadzkiego, którego działalność sprowadzała się do działalności statutowej (z braku środków finansowych).

 

II miejsce Amelii Wojtas w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem dowolnym

II miejsce Barbary Dereweckiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej w pływaniu stylem grzbietowym

III miejsce Michaliny Kępskiej w Przeworskiej Lidze Pływackiej dzieci w pływaniu stylem grzbietowym

udział uczniów w Zawodach Lekkoatletycznych Sportowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej na etapie Gminnym. (I miejsce na etapie gminnym Biegów przełajowych klas IV –  Bartosz Kukulski i Dobek Klaudia)

- II Miejsce – Aleksandra Pieniążek kl. 0 w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- III Miejsce – Maja Krzyżanowska kl. III w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- Specjalna Nagroda Dyrektora Miejskie Biblioteki w Przeworsku dla Kingi Zamorskiej kl. II „a” w konkursie „Dary Pani Jesieni w literaturze dziecięcej”

- Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  VI miejsce

- Szkolny konkurs plastyczny „Idzie lasem Pani Jesień” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, II miejsce Wiktoria Cwynar kl. II a, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Szkolny konkurs muzyczny „Jadą , jadą misie” I miejsce Gabriel Maj kl. „O”, III miejsce Zuzanna Stęchła Kl. „0”

- Szkolny konkurs plastyczny „Jadą, jadą misie” – II miejsce Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie Anita Niemiec kl. „0”, I miejsce Gabriela sawa kl. II a, Wiktoria Cwynar kl. III

- Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza choinka” wyróżnienie : Antonina Nowak, Kamila Obłoza, Zuzanna Stęchła kl. „0”, wyróżnienie : Mateusz Sławiński kl. IIa, Wiktoria Cwynar kl. II a, Aleksandra Cisek kl. II a, Nikola Górniak, kl. II a, Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Szkolny konkurs kolęd „Hej kolęda, kolęda” II miejsce Antonina Nowak kl. „0”, Zuzanna Stęchła kl. „0”, III miejsce Wiktoria Pieniążek kl. II a

- Powiatowy Konkurs „Karmnik” – wyróżnienie Bartosz Kukulski kl. IV

W II półroczu roku szkolnego 2016/17 uczniowie reprezentowali szkołę w następujących konkursach:

Ogólnopolska Olimpiada „Galileo” – A. Niemiec kl. VI – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada „Memory Master” – Agnieszka Niemiec kl. VI laureat 2 st.

Julia Rachwał kl. IV laureat 3 st., Nikola Wojtas kl. IV – wyróżnienie, Dawid Bachnacki kl. VI wyróżnienie

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR najlepszy wynik w szkole Jakub Wielgus kl. VI

 

Powiatowy konkurs matematyczny Mistrz Matematyki - VII miejsce Jakub Wielgus kl. VI

Wojewódzki Konkurs Literacki kartka z pamiętnika „Mój dzień z królową Jadwigą” – Marcin Sławiński laureat i miejsca

Wojewódzki konkurs krasomówczy – Małgorzata Drabik kl. VI – VI miejsce

Powiatowy Konkurs krasomówczy Poezji o Annie Jenke – Miłosz Ziemiański laureat, Aleksandra Uchman kl. V wyróżnienie, Małgorzata Drabik kl. VI wyróżnienie

Powiatowy konkurs wiedzy o Annie Jenke Małgorzata Drabik – wyróżnienie

Powiatowy konkurs logopedyczny „Trzeszczące wierszyki” – Mateusz Sławiński laureat i miejsca

Powiatowy konkurs ortograficzny Michał Krupa III miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „W kierunku natury” – III miejsce Sroka Jakub kl. III

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym chłopców 8x25m

III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt  8x25m

III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m - Kacper Starczewski kl. VI

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem klasycznym na dystansie 50 m – Rafał Gondek kl. VI

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50 m –Barbara Derewecka kl. VI

I miejsce w Pływaniu Indywidualnym na dystansie 25 m stylem dowolnym – Julia Drzystek kl. 0

Powiatowy konkurs przyrodniczy – 2x wyróżnienie

I miejsce scenariusz ekologiczny w obchodach Dnia Ziemi

II etap Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o nim” IV miejsce Małgorzata Drabik kl. VI