Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

Sukcesy 2016

Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

 

KONKURSY MATEMATYCZNE

Kuratoryjny Konkurs matematyczny – uczestnicy - 5 osób z klasy VI,

III Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – uczestnicy -  2 osoby,

Międzynarodowy Konkurs matematyczny  KANGUR – uczestnicy -  3 osoby Jakub Wielgus – wyróżnienie,

Powiatowy Konkurs Matematyczny – Mistrz Matematyki – uczestnicy – 4 osoby.

 

KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO

XXXI Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  Dzieci Szkół Podstawowych V miejsce  Drabik Małgorzata kl. V

XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce Agnieszka Niemiec kl. V

XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke Wyróżnienia  - Pelc Patrycja, Stecko Dominika kl. VI

XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji o Annie Jenke I miejsce – Mateusz Ziemiański – kl . V Wyróżnienia – Aleksandra Uchman, k .IV, Drabik Małgorzat kl. V

 

KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs ogólnopolski „Memory Master” - 35 uczestników Wyróżnienie –  Patrycja Pelc

Konkurs ogólnopolski „Galieo”  -  15 uczestników  , 1 laureat -  Dawid Bachnacki

Konkurs ogólnopolski „Memory Master” 30 uczestników , 3 laureatów – Patrycja Pelc, Agnieszka Niemiec, Izabella Kowal. 2 wyróżnienia – Agnieszka Niemiec, Rafał Gondek

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – 1 uczestnik

Międzyszkolny Konkurs klas I – III z języka angielskiego – 2 uczestników

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  - 4 uczestników.

 

KONKURSY Z PRZYRODY

Konkurs Ekologiczny – powiatowy „Eko- stworek”  - Marcin Sławiński kl IV – wyróżnienie, Mateusz Sławiński – kl I – II miejsce,

XXXI Konkurs Krasomówczy - Dominika Stecko III miejsce kl VI

 

KONKURSY Z MUZYKI KLASY  IV- VI

Szkolny Konkurs Kolęd I miejsce – Aleksandra Uchman kl. IV II miejsce – Barbara Derewecka - kl. IV III miejsce – Małgorzata Kot kl. IV Wyróżnienie – Dominika Pelc kl. V, Katarzyna Wach kl. VI

Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Niech kolęduje z nami cała ziemia” III miejsce   Aleksandra Uchman, Barbara Derewecka, Małgorzata Kot

Szkolny Konkurs Wokalny „Wiosna z piosenką” I miejsce – Aleksandra Uchman  kl. IV II miejsce Barbara Derwecka kl. IV, Izabella Hanula kl. IV

owiatowy Konkurs Pieśni Maryjnych „Z papieżem śpiewamy Maryi” II miejsce – Aleksandra Uchman

 

KONKURSY Z PLASTYKI KL IV- VI

Szkolny Konkurs Plastyczny „Skarby jesieni” – I miejsce – Fabian Storek kl. IV II miejsce – Małgorzata Kot kl. OV Wyróżnienie – Aleksandra Uchman,  Amelia Wojtas,  Marcin Sławiński – kl. IV

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabytki Powiatu Przeworskiego” Wyróżnienie – Marcin Sławiński

Szkolny konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” II miejsce Nikola Wojtas, Amelia Wojtas

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla mamy” Mikołaj Haloszka – II miejsce

 

KONKURSY W  ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Konkurs Międzyświetlicowy  „Dary Pani Jesieni”  -  II miejsce Małgorzata Kukla, wyróżnienia : Wiktoria Cwynar, Sebastian Jarosz, Lena Dąbek, Kinga Jarosz, Wiktoria Pieniążek, Kinga Zamorska, Martyna Kot, Aleksandra Cisek.

Konkurs „Anioł pasterzom mówił” oraz na ozdobę świąteczną zorganizowanym przez Muzeum w Przeworsku - III  miejsce Ewelina Kowal

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I a

Szkolny konkurs plastyczny „Skarby jesieni” II miejsce  - Agnieszka Gondek, Wyróżnienie – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek,  Mateusz Sławiński,

Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Gwiazdka Śniegowa” I miejsce – Katarzyna Pysz, II miejsce – Wiktoria Cwynar, Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Agnieszka Gondek.

Szkolny konkurs wokalny „Wiosna z piosenką” Wyróżnienia – Wiktoria Cwynar, Wiktoria Pieniążek

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla Mamy” Wyróżnienie – Wiktoria Pieniążek

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA I b

Szkolny konkurs „Skarby Pani Jesieni” miejsce 1 Kotlińska Marcelina

Międzyszkolny konkurs „Dary Pani Jesieni” – Międzyświetlicowy Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska wyróżnienie Jarosz Kinga

Szkolny „Konkurs Kolęd i Pastorałek” wyróżnienie Maj Oskar

Szkolny konkurs „Najpiękniejsza śnieżynka” miejsce 3 Kowal Julia

Klasowy konkurs „Wzorowy zeszyt do kaligrafii” miejsce 1 Stempak Aleksandra 2 Obłoza Natalia 3 Kotlińska Marcelina

Szkolny Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza gwiazdka śniegowa” wyróżnienie Julia Kowal

Międzyszkolny Konkurs techniczny „Najpiękniejsza palma wielkanocna” wyróżnienie Klasa IB

Szkolny Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” miejsce 2 Martyna Kot

Wojewódzki Konkurs plastyczny „Współcześni Rycerze św. Floriana” Nagroda specjalna JURY Klasa IB

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA II

 Międzyszkolny Konkurs ortograficzny – gramatyczny  ( 3 uczestników ) II miejsce  Krupa Michał III Wojtas Mariola

 

KONKURSY KLAS NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO KLASA III

Powiatowy Konkurs Logopedyczny „Trzeszczące wierszyki „ – laureatka Zuzanna Haloszka

Wiosna z piosenką – III miejsce – Inga Wojtas, III miejsce – Zuzanna Haloszka

Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” - I miejsce – Inga Wojtas III miejsce – Lena Dąbek, III miejsce – Barbara Stęchła, Wyróżnienie Julia Rachwał

 

KONKURSY SPORTOWE

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem dowolnym – II miejsce Jakub Kot

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem klasycznym  – III miejsce Kinga  Kud

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym chłopców III miejsce

Biegi przełajowe - liczba uczestników 8  I miejsce Jakub Śliwa

IV miejsce Wojtas Amelia, Pieczek Kamil

Czwórbój - liczba uczestników 10  II miejsce dziewczynki, II miejsce chłopcy

Zawody gminne w lekkoatletyce: skok w dal – II miejsce Seweryn Jagielik, III miejsce – Katarzyna Niemiec, bieg na 60 m IV miejsce - Mikołaj Krzyżanowski, V miejsce - Aleksandra Dziamara, bieg na 1000m I miejsce – Jakub Śliwa

Młodzieżowe Igrzyska Szkolne – IV miejsce w finale wojewódzkim w biegu na 1000 m Jakub Śliwa

Biegi przełajowe finał wojewódzki-  VIII miejsce Jakub Śliwa